Սերժ Սարգսյանը հանդիպման է հարավիրել ՀՀԿ պատգամավորներին
PanARMENIAN.Net - ՀՀ 3-րդ նախագահ, պաշտոնաթող վարչապետ, իշխող ՀՀԿ նախագահ Սերժ Սարգսյանը հանդիպման է հրավիրել ԱԺ ՀՀԿ խմբակցության պատգամավորներին։
«Ստիպված եմ մեկ անգամ ևս հրապարակավ հանդես գալ ի լուր մեր ողջ ժողովրդի, բայց այս անգամ դիմելով ձեզ: Որքան էլ իմ հրաժարականից հետո տրամադրվել էի չմիջամտել քաղաքական գործընթացներին, հիմա համարում եմ, որ պարտավոր եմ անել դա:
Հրավիրում եմ ձեզ ինձ հետ հանդիպման, որպեսզի ավելի հանգամանալից բացատրեմ իմ հրաժարականի պատճառները, իմ դիտարկումները ներկայացնեմ կուսակցության ապագայի, կուսակցության նոր առաջնորդության և բարեփոխման կարևորության, տարբերվող դերակատարմամբ Խորհրդարանում աշխատելով երկրի զարգացմանը նպաստելու վերաբերյալ:
Հրավիրում եմ ձեզ խոսելու խաղաղության ու կայունության մասին, իսկ հանդիպումը կկազմակերպի ՀՀԿ ֆրակցիայի ղեկավարը», - նշվում է Սարգսյանի ուղերձում։