Սեպտեմբերի 6-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 4,4 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 362,47 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 362,25 դրամ:
Ընդ որում, սեպտեմբերի 6-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 364,48 դրամ, սեպտեմբերի 3-ի համեմատ կրճատվելով 0,92 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը 469,45 դրամ է` ավելանալով 0,53 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքը կազմել է 11,92 դրամ, ինչը սեպտեմբերի 3-ի ցուցանիշից ավելի է 0,01 կետով: Այս մասին հաղորդում է ՀՀ ԿԲ մամլո ծառայությունը: