ՀՀ կրթության և գիտության նախարար Լևոն Մկրտչյանն ու «Սիվիտաս» հասարակական կազմակերպության տնօրեն Ալեքսանդր Շագաֆյանը ստորագրել են համագործակցության մասին հուշագիր
ՀՀ կրթության և գիտության նախարար Լևոն Մկրտչյանն ու «Սիվիտաս» հասարակական կազմակերպության տնօրեն Ալեքսանդր Շագաֆյանը ստորագրել են համագործակցության մասին  հուշագիր