ԿԳ նախարար Լևոն Մկրտչյանը և «Հայաստանի պատանեկան նվաճումներ» ՀԿ-ի տնօրեն Արմինե Հովհաննիսյանը ստորագրեցին փոխըմբռնման հուշագիր