Ֆոտոռեպորտաժ. 19.09.11
Անկախության 20-ամյակի կապակցությամբ ՀՀ Նախագահ Սերժ Սարգսյանը ընդունեց և շնորհավորեց Ազգային Ժողովի պատգամավորներին
http://www.panarmenian.net/arm/photoset/687/5465
http://www.panarmenian.net/arm/photoset/687/5472
http://www.panarmenian.net/arm/photoset/687/5470
http://www.panarmenian.net/arm/photoset/687/5471
http://www.panarmenian.net/arm/photoset/687/5466
http://www.panarmenian.net/arm/photoset/687/5469
http://www.panarmenian.net/arm/photoset/687/5468
http://www.panarmenian.net/arm/photoset/687/5467