Ազգագրագետ Հրանուշ Խառատյանի, նկարչուհի Զարուհի Մուրադյանի և «Հանուն կայուն մարդկային զարգացման» ՀԿ-ի նախագահ, բնապահպան Կարինե Դանիելյանի մամուլի ասուլիսը