«ՀՀ քաղաքացու և Հիմնադիր խորհրդարանի միջև ՀՀ-ում ժողովրդի իշխանությունը հաստատելու և նոր որակի պետություն ստեղծելու մասին պայմանագրի» հանրային ներկայացումը