Հայաստանի ճարտարապետների միության նախագահ Մկրտիչ Մինասյանի և Հայ նախագիծ ինստիտուտի տնօրեն Գրիգոր Ազիզյանի մամուլի ասուլիսը
Հայաստանի ճարտարապետների միության նախագահ Մկրտիչ Մինասյանի և  Հայ նախագիծ ինստիտուտի տնօրեն Գրիգոր Ազիզյանի մամուլի ասուլիսը