ՀՀ ԱԳ նախարար Էդվարդ Նալբանդյանն ու ԵԱՀԿ գործող նախագահ, Գերմանիայի ԱԳ նախարար Ֆրանկ-Վալտեր Շտայնմայերը համաձայմագիր են ստորագրել