Բողոքի երթ դեպի Հանրապետության հրապարակ Ոստիկանության Էրեբունու ՊՊԾ գնդի տարածքից ՝ ի աջակցություն այն գրաված զինյալների. Օր 9
38
Բողոքի երթ դեպի Հանրապետության հրապարակ  Ոստիկանության Էրեբունու ՊՊԾ գնդի տարածքից ՝ ի աջակցություն այն գրաված զինյալների. Օր 9