Նկարիչ, քանդակագործ Տիգրան Արզումանյանի, Երևանի գրողների միության նախագահ Աբգար Ափինյանի և Հ. Թումանյանի անվան տիկնիկային թատրոնի գեղարվեստական ղեկավար Ռուբեն Բաբայանի մամուլի ասուլիսը