Meeting of President Serzh Sargsyan with French scientist, one of the forefathers of Internet Louis Pouzin and ceremony of the cancelling a special envelop dedicated RA Presidential Award recipients
Meeting of President Serzh Sargsyan with French scientist, one of the forefathers of Internet Louis Pouzin and  ceremony of the cancelling a special envelop dedicated RA Presidential Award recipients