Press conference by Helsinki Association for Human Rights representative Arayik Papikyan, “Informed citizens” NGO President Daniel Ioannisyan and Head of 'Protection of Rights without Borders' NGO Haykuhi Harutyunyan
Press conference by Helsinki Association for Human Rights representative Arayik Papikyan,  “Informed citizens” NGO President Daniel Ioannisyan and Head of 'Protection of Rights without Borders' NGO Haykuhi Harutyunyan