Minister of Education and Science Levon Mkrtchyan and Executive Director of Armenian Center for Democratic Education-Civitas Alexander Shagafyan sign a memorandum of cooperation
Minister of Education and Science Levon Mkrtchyan and Executive Director of Armenian Center for Democratic Education-Civitas  Alexander Shagafyan sign a memorandum of cooperation