Photoreport: 19.09.11
RA President Serzh Sargsyan receives members of Parliament on the occasion of Armenia's Independence 20th anniversary
http://www.panarmenian.net/eng/photoset/687/5465
http://www.panarmenian.net/eng/photoset/687/5472
http://www.panarmenian.net/eng/photoset/687/5470
http://www.panarmenian.net/eng/photoset/687/5471
http://www.panarmenian.net/eng/photoset/687/5466
http://www.panarmenian.net/eng/photoset/687/5469
http://www.panarmenian.net/eng/photoset/687/5468
http://www.panarmenian.net/eng/photoset/687/5467