Press conference of ethnographer Hranush Kharatyan, artist Zaruhi Muradyan and head of the Association for Human Sustainable Development Karine Danielyan
Press conference of ethnographer Hranush Kharatyan, artist Zaruhi Muradyan and head of the Association for Human Sustainable Development  Karine Danielyan