Press conference of conductors Alain Altinoglu and Eduard Topchyan, cellist Alexander Chaushyan and Director of the Armenian State Philharmonic Orchestra Ruzanna Sirunyan
Press conference of conductors Alain Altinoglu and  Eduard Topchyan, cellist Alexander Chaushyan and Director of the Armenian State Philharmonic Orchestra Ruzanna Sirunyan