ՀԵՌԱՀԱՂՈՐԴԱԿՑՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐԻ ՀԱՅԿԱԿԱՆ ՇՈՒԿԱՆ ԿԱՅՈՒՆ ԶԱՐԳԱՑՈՒՄ Է ԱՊՐՈՒՄ
Biz-lib-ի անցկացրած հետազոտությունների համաձայն, Հայաստանում նկատվում է ներդրումների աճ ենթակառուցվածքների ոլորտում եւ նոր ծառայությունների տրամադրում հեռահաղորդակցության ոլորտում
ԲԱՔՎՈՒՄ ԹՈՒՐՔԻԱՅԻ ԴԵՍՊԱՆ. ՀԱՅԱՍՏԱՆԸ ԹՈՒՐՔԻԱՅԻ ԹՇՆԱՄԻՆ ՉԷ
16 հուլիսի 2005 - 10:16 AMT  04:07 GMT
«Երեւանի եւ Անկարայի միջեւ երկխոսությունն անխուսափելի է»,- հայտարարել է Թուրան Մորալին
ԱԴՐԲԵՋԱՆԻ ԱԳՆ. ԼԱՉԻՆԻ ՀԱՐՑՈՒՄ ԲԱՔՈՒՆ ԶԻՋՈՒՄՆԵՐԻ ՉԻ ԳՆԱ
16 հուլիսի 2005 - 09:38 AMT  04:07 GMT
Լաչինը չի կարող փոխզիջման առարկա լինել, քանզի այդ ճանապարհն է Լեռնային Ղարաբաղը կապում արտաքին աշխարհի հետ, ավելի վաղ հայտարարել էր ԼՂՀ ԼՂՀ նախագահը
ԱԴՐԲԵՋԱՆԻ ԱԳՆ ՂԵԿԱՎԱՐԸ ՂԱՐԱԲԱՂՈՒՄ ՀԱՆՐԱՔՎԵ ԱՆՑԿԱՑՆԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ ՏԵՂԵԿԱՏՎՈՒԹՅՈՒՆԸ ՀԱՄԱՐՈՒՄ Է «ԽՈՍԱԿՑՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐ»
16 հուլիսի 2005 - 08:50 AMT  04:07 GMT
«Նման տեղեկատվությունը, ավելի շուտ, նպատակ ունի պարզելու, թե հակառակ կողմն ինչպես կարձագանքի այդ ամենին»,- հայտարարել է Է.Մամեդյարովը
ՃԳՆԱԺԱՄԵՐԻ ՄԻՋԱԶԳԱՅԻՆ ԽՄԲԻ ԿՈՂՄԻՑ ՊԱԱՏՐԱՍՏՎԱԾ ՓԱՍՏԱԹՈՒՂԹԸ ՀԱՄԱՊԱՏԱՍԽԱՆՈՒՄ Է ՀԱՅԵՐԻ ՇԱՀԵՐԻՆ
16 հուլիսի 2005 - 07:43 AMT  04:07 GMT
Կազմակերպության նախագծում ներառված է հայերի կողմից ներկայացված Լեռնային Ղարաբաղում հանրաքվե անցկացնելու առաջարկությունը
ԵՐԵՎԱՆՈՒՄ ՄԵԿՆԱՐԿՈՒՄ Է «ՄԻՍՍ ԿՈՎԿԱՍ 2005» ՀԱՄԱԿՈՎԿԱՍՅԱՆ ԳԵՂԵՑԿՈՒԹՅԱՆ ՄՐՑՈՒՅԹԸ
16 հուլիսի 2005 - 07:38 AMT  04:07 GMT
Մրցույթն ուղղորդված է «բոլոր կովկասյան երկրների ներկայացուցիչների միավորմանը եւ ոչ միայն մշակութային, այլեւ քաղաքական բնույթի է»