27 ապրիլի 2012 - 19:01 AMT
Ապրիլի 27-ին "ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ" ԲԲԸ-ում կայացել է 2,750,000 ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 392.5դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 392.5 դրամ:
Ապրիլի 27-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 392.29 դրամ`ապրիլի 26-ի համեմատ կրճատվելով 0.20 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 518.76 դրամ` ավելանալով 0.01 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքը նվազել է 0.07 կետով` կազմելով 13.34 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը: