24 օգոստոսի 2012 - 09:44 AMT
Մոսկվա-Երեւան թիվ 511 չվերթի ինքնաթիռի սրահում ուղևոր, ՌԴ քաղաքացի 44-ամյա Սիմոն Էլբակյանը անկարգություններ է արել եւ ծեծել է ուղեւորներից մեկին՝ 57-ամյա Սենորիկ Բագիյանին:
«Մեր աղբյուրները պատմեցին, որ Սիմոնը վայրէջքից մոտ մեկ ժամ առաջ հանկարծակի սկսել է վիճաբանել Բագիյանի հետ, որի ընթացքում բռունցքներով հարվածներ է հասցրել նրան:
Ոստիկանության հասարակայնության հետ կապերի եւ լրատվության վարչությունից հաստատեցին մեր տեղեկությունները՝ հավելելով, որ Սենորիկ Բագիյանին տրվել է դատաբժշկական ուղեգիր»,- գրում է թերթը: