12 դեկտեմբերի 2012 - 10:48 AMT
WBO վարկածով չեմպիոն Արթուր Աբրահամը ավարտել է իր մարզական հավաքը Բեռլինում և ժամանել Նյուրնբերգ, որտեղ էլ տեղի կունենան Ֆրանսիայի ներկայացուցիչ Մեհդի Բուադլայի դեմ մենամարտը:
Աբրահամը բաց մարզում է անցկացրել, որից հետո նրա մարզիչ Ուլլի Վեգներն ասել է, որ նա լիովին պատրաստ է այդ մենամարտին:
«Այս ամբողջ ընթացքում Արթուրը մեծ նվիրումով էր մարզվում: Հուսով եմ, որ մենամարտի ժամանակ նա ցույց կտա, թե ինչի է ընդունակ»,-ասել է Վագները:
Մարզիչը նաև հավելել է, որ Բուադլան լավ բռնցքամարտիկ է և օգտագործում է իր բոլոր հնարավորությունները, փոխանցում է fightnews.com-ը: