Հունվարի 23-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 4,601,000 ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 404.45 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 404.5 դրամ:
Միաժամանակ, հունվարի 23-ին 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 405,44 դրամ` հունվարի 22-ի համեմատ կրճատվելով 0,95 կետով: 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 541,94 դրամ` կրճատվելով 0,57 կետով, 1 ռուսական ռուբլու փոխարժեքը մնացել է նույնը` 13,45 դրամ: Այս մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամուլի ծառայությունը: