PicsArt-ը` 2019-ին ամենաներբեռնված հավելվածների 20-յակում14 հունվարի 2020 - 21:23 AMT PanARMENIAN.Net - Հայկական PicsArt հավելվածը հայտնվել է 2019-ին աշխարհի ամենաներբեռնված 20 հավելվածի շարքում, ֆեյսբուքյան իր էջում գրել է վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը։ Այսպիսով, հայտնվելով Facebook֊ի և Whatsapp֊ի հետ նույն շարքում, PicsArt֊ը ներբեռնվել է ավելի քան 150 մլն անգամ։
PicsArt-ը լուսանկարներ խմբագրող հավելված է, որը ստեղծել են հայ ծրագրավորողները։ Այն նաև նկարչության հավելված է և սոցիալական ցանց։ Դրանից օգտվողները կարող են լուսանկարել և խմբագրել նկարները, նկարել շերտերով, կիսվել աշխատանքներով PicsArt համայնքում, ինչպես նաև Facebook-ում ու Instagram-ում։ Ուշագրավ Այդ մասին նա գրել է ֆեյսբուքյան իր էջում Համաժողովը Երևանում է անցկացվել նաև 2019-ին Այդ մասին ասել է հարթակի հիմնադիր Պավել Դուրովը Արա Խաչատրյանը գլխավոր տնօրենի պաշտոնը ստանձնել էր 2020 թվականի ապրիլից | Պուտինն ընդլայնել է առանց վիզայի ռեժիմը Վրաստանի քաղաքացիների համար Որոշումն ուժի մեջ է մտնում հրապարակման պահից՝ հոկտեմբերի 10–ից ՄԻՊ–ը պարզաբանումներ կպահանջի իրավասու մարմիններից Ջոն Կիրակոսյանի անվան դպրոցում կատարվածի մասով ԿԳՄՍՆ-ն մտահոգիչ է համարում երեխաների ներկայությամբ տեղի ունեցած հատուկ գործողության վերաբերյալ ահազանգերը Բադասյանը` ՀՀ–ում կոկաինի հայտնվելու մասին. Բոլոր բեռները ստուգել անհնար է Նա խորհուրդ է տվել համացանցում որոնման համակարգի միջոցով պարզել, թե տարեկան քանի տոննա թմրանյութ է մտնում ԵՄ Զբոսաշրջության ոլորտում կստեղծվի հավասար մրցակցային դաշտ՝ հյուրանոցային որակյալ ծառայությունների համար Շատերը միջին և միջինից ցածր են գնահատել կացության ծառայությունների հետ կապված հարցադրումները |