4 մարտի 2026 - 14:19 AMT
Բիբլոս Բանկ Արմենիան ներկայացնում է իր նոր պրեմիում դասի Mastercard World քարտը, որը տրամադրում է բազմաթիվ արտոնություններ թե՛ Հայաստանում, թե՛ արտերկրում։
Mastercard World քարտը նախատեսված է հարմարավետ ու շահավետ գնումների ու ճամփորդությունների համար։ Քարտի տրամադրած առավելությունների շարքում են՝
• Տարեկան 6 մուտքի հնարավորություն դեպի աշխարհի ավելի քան 1200+ օդանավակայանի բիզնես դասի սպասասրահներ քարտապանի և նրա հյուրերի համար
• Տարեկան 6 մուտքի հնարավորություն անվտանգության հսկողությունն արագ ու անհերթ անցնելու հատուկ գոտի քարտապանի և նրա հյուրերի համար
• 1 ԳԲ անվճար ինտերնետ ռոումինգում
• 24/7 կոնսիերժ ծառայությունը
«Mastercard World-ը պրեմիում քարտ է բոլորի համար։ Բիբլոս Բանկ Արմենիան այսպիսով ընդլայնում է պրեմիումի սահմաններն ու առաջարկում շոշափելի արտոնություններ, որոնք կարող են հասանելի դառնալ շատերին։ Այս քարտը նախատեսված է ակտիվ քարտապանի համար, որը կատարում է օնլայն և օֆլայն գնումներ, ճանապարհորդում է և, առհասարակ, բանկային քարտից սպասում ավելին»,- նշել է Բանկի սպառողական գործառնությունների վարչության ղեկավար Արթուր Փալիկյանը։
Քարտը կարելի է պատվիրել Byblos Mobile հավելվածով, իսկ մանրամասներին կարելի է ծանոթանալ Բանկի պաշտոնական կայքում։