27 դեկտեմբերի 2010 - 16:14 AMT
Դեկտեմբերի 27-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 3,7 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 361.03 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 361 դրամ:
Ընդ որում, դեկտեմբերի 27-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 360.93 դրամ` դեկտեմբերի 24-ի համեմատ ավելանալով 0.09 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը 475.02 դրամ է` ավելանալով 1.35 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքն ավելացել է 0.07 կետով` կազմելով 11.88 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը: