7 փետրվարի 2011 - 16:54 AMT
Փետրվարի 7-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 1,3 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 363.75 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 363.75 դրամ:
Ընդ որում, փետրվարի 7-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 364.30 դրամ` փետրվարի 4-ի համեմատ նվազելով 0.41 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը 495.48 դրամ է` նվազելով 1.66 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքն ավելացել է 0.03 կետով` կազմելով 12.41 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը: