4 մայիսի 2011 - 15:41 AMT
«Մեր հավաքականի առաջիկա խաղը հայկական թիմի հետ է: Հաղթողի մասին հարցն, առնվազն, պարզամիտ է: Հարգանքներս հավաստելով Հայաստանին և իմ հայ բարեկամներին, ես չպետք է կասկածեմ մեր հավաքականի հաղթանակին: Մեր հնարավորությունները շատ ավելի մեծ են»,-մեջբերում է Կոբզոնի խոսքերը sovsport.ru-ն:
Երգիչը նշել է, որ ինքը կտրականապես դեմ է, որպեսզի Ռուսաստանի հավաքականը օտարերկրացի մարզիչ գլխավորի: Նա գտնում է, որ Ռուսաստանում կան շատ արժանի վարպետներ, որոնք կարող են գլխավորել հավաքականը:
Ռուսաստան-Հայաստան խաղը նշանակված է հունիսի 4-ին և կանցնի Սանկտ Պետերբուրգի «Պետրովսկի» մարզադաշտում: