13 հունիսի 2011 - 16:16 AMT
Հունիսի 13-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 3,2 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 375.67 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 375.50 դրամ:
Հունիսի 13-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 376.30 դրամ` հունիսի 10-ի համեմատ նվազելով 0.46 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 539.50 դրամ` նվազելով 6.27 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքը նվազել է 0.11 կետով` կազմելով 13.43 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը: