20 հունիսի 2011 - 16:21 AMT
Անկարայում շարունակվում է Եվրոպայի բռնցքամարտի առաջնությունը, որտեղ Հայաստանը ներկայացնում էին յոթ մարզիկներ: Նրանցից չորսը շարունակում են պայքարը:
Առաջնությունը լքել եմ Եվրոպայի 2008թ. չեմպիոն Հովհաննես Դանիելյանը (49կգ ք/կ), Նարեկ Աբգարյանը (52կգ ք/կ) և Սամվել Մաթևոսյանը (69կգ ք/կ), PanARMENIAN.Net-ի թղթակցին են հայտնել Հայաստանի բռնցքամարտի ֆեդերացիայից:
Մեդալների համար շունակում են պայքարել Հովհաննես Բոչկովը (56կգ ք/կ), Վլադիմիր Սարուխանյանը (60կգ ք/կ), Եվրոպայի գործող չեմպիոն Հրաչիկ Ջավախյանը (64կգ ք/կ) և Արթուր Խաչատրյանը (79կգ ք/կ):