18 օգոստոսի 2011 - 14:28 AMT
Ցինցինատի-2008 Մասթերսի չեմպիոն, АТР վարկանիշի չորրորդ համար Էնդի Մարեյը (Մեծ Բրիտանիա) դուրս է եկել Western & Southern Open-2011 երրորդ շրջան:
Մարեյի մրցակիցը արգենտինահայ Դավիթ Նալբանդյանն էր, որն այս պահի դրությամբ զբաղեցնում է АТР-ի 66-րդ հորիզոնականը:
Առաջին սեթի սկզբում Նալբանդյանը առջևում է 3:1 հաշվով, սակայն, արդյունքում նա կորցրեց իրավիճակի հսկողությունը և զիջեց 6:4 հաշվով: Երկրորդ սեթում Մարեյը իրացրեց իր երեք բրեյք-պոյնտերը և տանուլ տվեց առաջին գեյմը՝ զիջելով 6:1 հաշվով: Կորտում թենիսիստները անցկացրեցին 1 ժամ 17 րոպե, հաղորդում է gotennis.ru-ն:
Սա թենիսիստների 5-րդ հանդիպումն էր և Մարեյը առջևում է 3:2 հաշվով: Ցինցինատիում նրա հաջորդ մրցակիցը կլինի ֆրանսիացի Ժո Վիլֆրիդ Ցոնգան: Իսկ Նալբանդյանը կսկսի պատրաստվել US Open մրցաշարին, որտեղ մեկնարկում է օգոստոսի 29-ին: