31 հունվարի 2012 - 14:36 AMT
Երևանում հունվարի 31-ին, փետրվարի 1-ից 2-ին ժամանակ առ ժամանակ սպասվում է ձյուն, իսկ 3-ից 4-ին` առանց տեղումների եղանակ
Քամին արևմտյան` 3-8 մ/վրկ, առանձին վայրերում սպասվում է քամու ուժգնացում` 15-20 մ/վրկ, լեռներում և լեռնանցքներում` բուք: Օդի ջերմաստիճանը հունվարի 31-ի գիշերը կբարձրանա 4-ից 6, փետրվարի 1-ին` ևս 2-4 աստիճանով, 2-ի ցերեկը կնվազի 2-ից 4, իսկ փետրվարի 3-ից 4-ի գիշերները` ևս 7-9 աստիճանով:
Երևանում հունվարի 31-ին, փետրվարի 1-ից 2-ին ժամանակ առ ժամանակ սպասվում է ձյուն, իսկ 3-ից 4-ին` առանց տեղումների եղանակ: