«Ավտովարորդների պաշտպանության լիգայի» նախագահ Տիգրան Հովհաննիսյանի, «Աջակցություն տաքսի ծառայություններին» ՀԿ փոխանագահ Սուրեն Մկրտչյան և «Հայաստանում ուղևորափոխադրումների կազմակերպում» ՀԿ նախագահ Պողոս Օղլուկյանի մամուլի ասուլիսը