Միջազգային ոստիկանական ասոցիացիայի նախագահ Մայքլ Ադիսեուսի, գլխավոր քարտուղար Ջորջ Կացառուպուլոսի և Ռուսաստանի Դաշնության ոստիկանական ասոցիացիայի նախագահ Ալեքսեյ Գանկինի մամլո ասուլիսը