ՀՀ ԱԳ նախարար Էդվարդ Նալբանդյանի և Չեռնոգորիայի փոխվարչապետ, արտաքին գործերի և եվրոպական ինտեգրման նախարար Իգոր Լուկշիչի համատեղ մամուլի ասուլիսը