Նախագահ Սերժ Սարգսյանին իր հավատարմագրերը հանձնեց Եգիպտոսի Արաբական Հանրապետության նորանշանակ արտակարգ և լիազոր դեսպան Մոհամեդ Ալա Էլդին Սաադ էլ Լեիսը