«Հայաստանի ազգային վիճակագրական համակարգի ամրապնդում – փուլ II» ԵՄ Թվինինգ ծրագրի «Վիճակագրական տեղեկատվության տարածման համակարգ» բաղադրիչի ներքո Դանիայի վիճակագրության ծառայության փորձագետներ հետ հանդիպում