Press conference by the representative delegation headed by the EU-ASIA Business Finance Center Holding Chairman Ashot Grigoryan and former director of "Nairit" Karen Israelyan
Press conference by the representative delegation headed by the EU-ASIA Business Finance Center Holding Chairman Ashot Grigoryan and former director of