Հոլիվուդյան աստղեր Անջելինա Ջոլին ու Բրեդ Փիթը հայտարարել են իրենց նշանադրության մասին:
Սակայն, հարսանիքի օրը դեռ որոշված չէ, հայտնել է Փիթի ներկայացուցիչ Սինտիա Փեթ-Դանթեն, նշանադրությունն անվանելով «ապագայի խոսոտում»:
Ջոլին ու Փիթը միասն են ապրում 2005 թվականից, սակայն պաշտոնապես նրանք ամուսնացած չեն՝ ժամանակին զույգը հայտարարել էր, թե նրանք կամուսնանան երբ Ամերիկայում իրենց հարաբերությունները կկարողանան օրինականացնել համասեռամոլներն ու լեսբուհիները: Այս ամուսնական զույգն ունի երեք կենսաբանական և երեք որդեգրած երեխա:
Նշանադրության համար ոսկերիչ Ռոբերտ Փրոկոպը պատրաստել է մեծ ադամանդակուռ մատանի՝ մեծ ադամանդը շրջապատված է «ավելի փոքր քարերի գալակտիկայով»: