Հունիսի 20-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 1,275 մլն դոլարի առք և վաճառք` 417,61 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 417,75 դրամ:
Ընդ որում, հունիսի 20-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 416,27 դրամ`հունիսի 19-ի համեմատ ավելանալով 0,79 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 528,62 դրամ` ավելանալով 4,49 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքն ավելացել է 0,10 կետով` կազմելով 12,81 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը: