«ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 1,4 մլն դոլարի առք և վաճառք` 408,50 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 408,50 դրամ:
Ընդ որում հուլիսի 31-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 407,60 դրամ`հուլիսի 30-ի համեմատ ավելանալով 0,25 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 500,98 դրամ` ավելանալով 1,20 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքը նվազել է 0,01 կետով` կազմելով 12,68 դրամ: Այս մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը: