«ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 1,44 մլն դրամի առք և վաճառք` 412,79 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 412,45դրամ:
Ընդ որում սեպտեմբերի 4-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 421,58 դրամ `սեպտեմբերի 5-ի համեմատ ավելանալով 3,20 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 519,35 դրամ` ավելանալով 4,30 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքը ավելացել է 0,10 կետով` կազմելով 12,78 դրամ: Այս մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը: