«Առէկսիմբանկ-Գազպրոմբանկի խումբ» ՓԲԸ զեղչային քարտերի սպասարկման կետերի քանակը 120-ից հասել է մինչև 150:
Բանկի քարտապաններն հնարավորություն ունեն ստանալու զեղչեր հանրապետության առևտրային կենտրոններում, հյուրանոցներում, բժշկական կենտրոններում, ինչպես նաև հանրապետության հանգստի և զվարճանքների բազմաթիվ կետերում:
Զեղչերը կարելի է ստանալ կամ անկանխիկ գործարքների դեպքում, կամ պարզապես ներկայացնելով բանկի քարտը: «Զեղչային սպասարկման կետերի թիվը մշտապես աճելու է, և երկու ամիսը մեկ անգամ այն թարմացվելու է մեր բանկի կայքում»,-ասվում է բանկի մամուլի հաղորդագրությունում: