Դեկտեմբերի 4-ին ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔԱ Արմենիա ֆոնդային բորսայում կատարվել է 6,550 մլն դոլարի առք և վաճառք 1 դոլարի դիմաց 408,12 դրամ միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 408,05 դրամ:
ՄԻաժամամանակ, դեկտեմբերի 4-ին 1 ԱՄՆ դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 407,16 դրամ` դեկտեմբերի 3-ի համեմատ ավելանալով 1,24 կետով: Միևնույն ժամանակ, 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 532,12 դրամ` ավելանալով 2,76 կետով, 1 ռուսական ռուբլու փոխարժեքն ավելացել է 0,04 կետով` մինչև 13,17 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը: