ԱՄՆ Նոր Օրլեան քաղաքի (Լուիզիանայի նահանգ) The Contemporary Art Center կենտրոնում նոյեմբերի 16-ին տեղի է ունեցել ամերիկահայ հայտնի գործարար, Reddit-ի համահիմնադիր Ալեքսիս Օհանյանի և աշխարհի նախկին առաջին ռակետ Սերենա Ուիլյամսի հարսանիքը, հայտնում է hdfashion.tv-ն:
Արևմտյան ԶԼՄ-ներն արդեն բնութագրել են հարսանիքը որպես «բոլոր ժամանակների ամենավառ հարսանիք»: Հարսանիքը կազմակերպվել է «Գեղեցկուհին և հրեշը» ֆիլմի ոճով: Ներկա է եղել մոտ 250 հյուր, գլխավոր երաժշտական թեմա է ընտրվել Be Our Guest երգը: Ամուսնական զույգի նորածին աղջիկը ևս ներկա է եղել հանդիսությանը:
Հարսանեկան հանդիսությանը ներկա են եղել Քիմ Քարդաշյանը, երգչուհի Բեյոնսեն, ռեփ կատարող Ջեյ Զին, դերասանուհի Եվա Լոնգորիան, մոդել Էլիտա Բենքսը, ամերիկյան Vogue-ի գլխավոր խմբագիր Աննա Վինտուրը և այլ հայտնի դեմքեր:
Ամուսնանալու մտադրության մասին զույգը հայտնել էր 2016-ի դեկտեմբերին՝ նշանադրության ժամանակ: Նրանք հայտարարել էին, որ մտադիր են հարսանիքն անել երեխայի ծնվելուց հետո:
Սեպտեմբերի 2-ին հայտնի դարձավ, որ ամերիկացի թենիսիստուհի Սերենա Ուիլյամսը, որը 2017-ին ընդհատել էր ելույթները հղիության պատճառով, 3090 գ քաշով աղջիկ է ունեցել: Ծննդաբերությունն անցել է Ֆլորիդայի նահանգի կլինիկայում: