19 նոյեմբերի 2025 - 10:26 AMT
ԱԺ պատգամավոր Վահագն Ալեքսանյանն ու էկոնոմիկայի նախարար Գևորգ Պապոյանը վերանշանակվել են ՔՊ փոխնախագահներ։
«Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցության վարչության նախագահ և վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանի նախաձեռնությամբ՝ Վահագն Ալեքսանյանն ու Գևորգ Պապոյանը վերանշանակվել են «Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցության վարչության փոխնախագահների պաշտոնում»,–ասվում է կուսակցության հաղորդագրության մեջ։
Նոյեմբերի 18-ին անցկացված ՔՊ վարչության նիստը, որը վարել է Նիկոլ Փաշինյանը, նվիրված է եղել Վաղարշապատի տեղական ինքնակառավարման մարմինների ընտրությունների արդյունքների ամփոփմանը։ Բացի այդ, քննարկվել են կուսակցության 8-րդ համաժողովի կազմակերպման հետ կապված մի շարք հարցեր։