17 հունիսի 2009 - 15:54 AMT
Երեւանի քաղաքապետ Գագիկ Բեգլարյանի որոշմամբ, ըստ ՀՀ «Տեղական ինքնակառավարման եւ Երեւանի քաղաքի մասին» օրենքի 89 հոդվածի ու 52 հոդվածի 1-ին մասի 7 կետի, նշանակվել են Երեւանի համայնքների ղեկավարները:
Աջափնյակ համայնքի ղեկավար է նշանակվել Ռուբեն Հովսեփյանը, Ավան համայնքի ղեկավար` Մանվել Ջավադյանը, Արաբկիրինը` Համլետ Մարգարյանը, Դավիդաշենինը` Արթուր Գեւորգյանը, Էրեբունի համայնքինը` Արմեն Հարությունյանը, Կենտրոնինը` Գագիկ Գյանջումյանը, Մալաթիա-Սեբաստիա համայնքինը` Դավիթ Օհանյանը, Նոր Նորքինը` Դավիթ Պետրոսյանը, Նորք-Մարաշինը` Վարազդատ Մկրտչյանը, Նուբարաշենինը` Մհեր Հովհաննիսյանը, Շենգավիթինը` Սարգիս Հովհաննիսյանը, Քանաքեռ-Զեյթունինը` Արաիկ Քոթանջյանը: