7 ապրիլի 2026 - 10:30 AMT
Երևանի քաղաքապետարանը հայտարարել է, որ վարորդները միջոցներ են ձեռնարկելու ուղեվարձի պատշաճ գանձումն ապահովելու համար:
Քաղաքապետարանը նաև կոչ է արել մայրաքաղաքի հանրային տրանսպորտից օգտվելիս կատարել ուղեվարձի պարտադիր վճարումը։
«Տեղեկացնում ենք, որ «Երևանի ավտոբուս» ՓԲ ընկերության վարորդները ևս ներգրավված են վճարային կարգապահության ապահովման գործընթացում և իրենց լիազորությունների շրջանակում ձեռնարկելու են համապատասխան միջոցներ՝ ուղեվարձի պատշաճ գանձումն ապահովելու նպատակով»,-նշված է հաղորդագրության մեջ։