21 դեկտեմբերի 2009 - 18:33 AMT
Դեկտեմբերի 25-ին The Club-ում կկայանա երաժշտական ալբոմի շնորհանդես, որի մեջ ներառված են 12 հեղինակ-կատարողների` Ռուբեն Հախվերդյանի, Վախթանգ Հարությունյանի, Էդուարդ Զորիկյանի, Արմինե Հայրապետյանի, Ռուբեն Բագրատունու եւ այլոց 16 երգեր:
«Bclub «Հեղինակային երգերի ալբոմ N1» այս ձայնասկավառակը 12 հեղինակ-կատարողների համատեղ ներկայանալու առումով աննախադեպ է»,- PanARMENIAN.Net-ի թղթակցի հետ զրույցում նշեց կատարողներից մեկը` Բարդ-ակումբի ղեկավար Վախթանգ Հարությունյանը:
Նրա նախաձեռնությամբ յուրաքանչյուր ուրբաթ The Club-ում հեղինակային երգի երեկոներ էին անցկացվում, ինչը հիմք ծառայեց ձայնասկավառակի ստեղծման համար:
Շնորհանդեսի ընթացքում հեղինակ-կատարողները կներկայացնեն 2009-ի իրենց ստեղծագործական ուղին, կամփոփեն հնգամսյա համերգաշրջանը եւ կներկայացնեն 2010-ի ծրագրերը: Շնորհանդեսիցհետո տեղի կունենա Բարդ-ակումբիայստարվավերջին համերգը զանազան հեղինակ-կատարողների մասնակցությամբ: