15 նոյեմբերի 2010 - 17:27 AMT
Նոյեմբերի 15-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 1,9 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 362.34 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 362.25 դրամ:
Ընդ որում, նոյեմբերի 15-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 363.27 դրամ` նոյեմբերի 12-ի համեմատ նվազելով 0.73 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը 495.14 դրամ է` նվազելով 1.14 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքը նվազել է 0.07 կետով` կազմելով 11.75 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը: