ՊրոԿրեդիտ Բանկը, ընդլայնելով իր ծառայությունների ցանկը, ներկայացնում է նոր կուտակային ժամկետային ավանդ:
Ինչպես նշվում է բանկի մամլո ծառայության հաղորդագրության մեջ, «Պրո+» կուտակային ավանդը խնայողությունների խթանման այլընտրանքային տարբերակ է, որը հնարավորություն է տալիս առավելագույն հարմարավետությամբ կուտակել աստիճանաբար՝ հաշվին կատարելով անսահմանափակ մուտքագրումներ: Ավանդի գործողության ժամկետը 3-ից 18 ամիս է, նվազագույն ներդրվող գումարը՝ 40 հազ. ՀՀ դրամ կամ 100 ԱՄՆ դոլար/Եվրո:
Կուտակային նոր ավանդի ներդրմամբ՝ ՊրոԿրեդիտ Բանկն իր առաքելությանը համահունչ խրախուսում է Հայաստանում խնայողական մշակույթի զարգացումն ու կայացումը: